Strony WWW

Strona internetowa STATYCZNA, która nie została wyposażona w System Zarządzania Treścią (CMS). Oznacza to, że teksty są wpisane "na sztywno" w kod strony. Dokonanie zmian na stronie statycznej wymaga pomocy jej wykonawcy, gdyż trzeba edytować pliki strony.
Jest to najlepsze rozwiązanie, kiedy nie planujemy wprowadzać zmian na stronie częściej niż raz na parę miesięcy, np. jeśli strona ma służyć tylko do prezentacji danych teleadresowych firmy i jej oferty. W przypadku, gdy chcemy mieć możliwość np. publikowania aktualności czy dodawania nowych artykułów, potrzebny będzie już system CMS.
Koszt: od. 600 zł *

Strona internetowa (CMS) - CMS (w dosłownym tłumaczeniu System Zarządzania Treścią) jest to oprogramowanie pozwalające na zarządzanie treścią serwisu internetowego osobom nieposiadającym wiedzy informatycznej.
Jest to idealne rozwiązanie, kiedy zamierzamy zmieniać treść strony: dodawać i edytować wpisy, moderować komentarze, a także w przypadku bardziej zaawansowanych serwisów zarządzać użytkownikami, wyglądem strony czy newsletterem.
Koszt: od 1000 zł *


* Podane ceny mają charakter informacyjny. Wycena dla każdego Klienta jest przygotowana indywidualnie według zapotrzebowania. Więcej informacji biuro@profmedia.pl


Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego